02 MART 2019 Cumartesi

Volkswagen Arena

Kenan Doğulu Volkswagen Arena 360 Center Stage

SÜRE DOLDU

Hakkında

Volkswagen Arena 360° Center Stage: Kenan Doğulu

Kenan Doğulu’yu dinledin ama hiç böyle dinlemedin! Çoğu klasikleşmiş şarkılarıyla Türkçe pop sahnesinin en önemli isimlerinden Kenan Doğulu, 360° center stage deneyimi ile 02 Mart’ta Volkswagen Arena’da!


Volkswagen Arena’nın interaktif, samimi ve güçlü bir programa ev sahipliği yaptığı yeni konser serisi "Volkswagen Arena 360° Center Stage" programında Türkiye’nin beğenilen sanatçıları yer alıyor. Konser alanında bulunan tüm izleyicilere her açıdan kusursuz bir görüntü ve güçlü bir akustik sunabilmek için özel olarak tasarlanan 360°’lik sahnenin ilk konuğu, Kenan Doğulu.

90’ların başından bugüne dek yayımladığı 14 stüdyo albümü, 7 tekli ve 55 müzik klibiyle "En İyi Albüm""En İyi Şarkı""En İyi Klip""En İyi Erkek Pop Sanatçısı" dallarında pek çok ödül kazanan Kenan Doğulu; geniş hayran kitlesinin katıldığı binin üzerinde konserde sahne aldı. Müzik hayatı boyunca yüzlerce şarkıya besteci, söz yazarı, yorumcu ve aranjör olarak imza atan sanatçı; film müzikleri ve farklı müzisyenlerele yaptığı ortak çalışmalarla da beğeni topladı. Pop’un yanı sıra elektronik, etnik ve caz gibi müzik türlerinden beslenen Doğulu; yüksek enerjisi, seyircilerle kurduğu güçlü iletişim ve farklı enstrümanları çalmaktaki başarısıyla Türkçe pop sahnesinin en sevilen sanatçıları arasında gösteriliyor.

Pozitif, Solfej Organizasyon ve Kerki Prodüksiyon işbirliği ile 360°’lik bir Kenan Doğulu performansı için Volkswagen Arena’nın gerçeküstü atmosferinde buluşalım.